LEGO DOTS Tęczowy stojak na biżuterię 41905
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO DOTS Tęczowy stojak na biżuterię 41905

Marka: Lego
Kod produktu: 41905
Dostępność: Brak
Cena: 57.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO DOTS Tęczowy stojak na biżuterię 41905LEGO DOTS Tęczowy stojak na biżuterię 41905

Opis

Dzieciom spodoba się możliwość ozdobienia i ustawienia na półce zestawu LEGO® DOTS™ Tęczowy stojak na biżuterię (41905). Ten łatwy i intuicyjny zestaw kreatywny oferuje dzieciom możliwość zrobienia własnego akcesorium do sypialni i wielokrotnego dostosowywania go do wystroju pomieszczenia lub własnego nastroju. Dołączona tacka do przechowywania i sortowania ułatwia sprzątanie po zabawie oraz porządkowanie płytek.

Kreatywny i praktyczny stojak na biżuterię
Stojak ma tackę na akcesoria i pięć haczyków, na których można wieszać biżuterię każdego rodzaju — na przykład bransoletki LEGO® DOTS™. Za pomocą płytek dzieci mogą udekorować stojak we własnym stylu, ćwicząc przy tym wyobraźnię i umiejętności wyrażania siebie.

Wesoła zabawa, praktyczne dzieła
Możliwość pomysłowego udekorowania stojaka na biżuterię we własny sposób zapewni dzieciom ogromną radość. Ozdobę można dopasować do swojego nastroju lub kolorystyki wnętrza albo wykorzystać do pokazywania wszystkim swoich niepowtarzalnych projektów. Z zestawami LEGO® DOTS™ wszystko jest możliwe! Co więcej świetnie sprawdzą się one jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z dowolnej innej okazji.

Ilość elementów: 213

Wiek: 6+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO DOTS


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.