LEGO Disney Princess Książka z przygodami Belli 43177
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Disney Princess Książka z przygodami Belli 43177

Marka: Lego
Kod produktu: 43177
Dostępność: W magazynie
Cena: 78.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Disney Princess Książka z przygodami Belli 43177LEGO Disney Princess Książka z przygodami Belli 43177LEGO Disney Princess Książka z przygodami Belli 43177

Opis

Niezwykły zestaw LEGO® ǀ Disney 43177 Książka z przygodami Belli zachwyci każdego wielbiciela historii o Pięknej i Bestii. W zestawie czeka otwierana książka z zamkiem Bestii pośrodku i jego otoczeniem po jednej stronie oraz wnętrzem po drugiej. Są tam także dwa arkusze z naklejkami, którymi dziecko może ozdobić książkę po swojemu. Zabawa i emocje w całkowicie przenośnej wersji Dzieci będą się świetnie bawić, odkrywając wszystkie możliwości, jakie daje ten przenośny zestaw. Można bawić się nim osobno lub łączyć go z innymi zestawami LEGO ǀ Disney — zabawa będzie jeszcze lepsza. Do tego świetnie nadaje się on na prezent gwiazdkowy lub urodzinowy dla każdego małego fana Pięknej i Bestii Disneya. Pieczołowicie odtworzone postacie i scenki pozwolą łatwo rozpocząć zabawę W tym kreatywnym zestawie Disneya czekają dwie szczegółowe mikrolaleczki: księżniczka Bella oraz Bestia zmieniająca się w księcia Adama. Jest tam także kilka innych figurek LEGO postaci Disneya: Madame Garderobe, Pani Imbryk, Bryczek i Trybik. Dzięki tym elementom oraz pobudzającym wyobraźnię nawiązaniom do doskonale znanego świata mali fani nie będą mieć problemu z rozpoczęciem zabawy.

Przenośna zabawka podróżna z mikroświatem, którą zabierzesz wszędzie. Ta niesamowita książka ma ok. 23 cm szerokości, 12 cm grubości i 8 cm wysokości, więc nadaje się do zabrania w podróż i z pewnością przyciągnie poszukiwaczy nowych przygód.

Ilość elementów: 111

Wiek: 5+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Princess


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.