LEGO Disney Princess Książka z przygodami Anny i Elsy 43175
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Disney Princess Książka z przygodami Anny i Elsy 43175

Marka: Lego
Kod produktu: 43175
Dostępność: Brak
Cena: 78.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO Disney Princess Książka z przygodami Anny i Elsy 43175LEGO Disney Princess Książka z przygodami Anny i Elsy 43175LEGO Disney Princess Książka z przygodami Anny i Elsy 43175LEGO Disney Princess Książka z przygodami Anny i Elsy 43175

Opis

Wyjątkowy zestaw LEGO® ǀ Disney 43175 Książka z przygodami Anny i Elsy zachęci dzieci do odgrywania scenek z życia w zamku Arendelle. W pudełku czeka otwierana książka, którą podzielono na dwie sekcje: zamek ze składanym dachem i wnętrzem, w którym jest wspaniały fortepian i sypialnia, oraz tereny wokół zamku z mostem. Dodatkowo w zestawie czekają dwa arkusze naklejek, którymi dziecko może ozdobić książkę po swojemu. Mnóstwo emocji i odgrywanie ról, gdziekolwiek będziesz Ten przenośny zestaw zapewni dziecięcej wyobraźni solidną dawkę gimnastyki. Dzieci mogą bawić się tym zestawem osobno lub łączyć go z innymi zestawami LEGO ǀ Disney, by mieć jeszcze więcej możliwości kreowania. Do tego świetnie nadaje się on na prezent gwiazdkowy lub urodzinowy dla każdego małego fana filmu „Kraina lodu 2”. Ulubione postacie i scenki pozwolą łatwo rozpocząć zabawę W tym kreatywnym filmowym zestawie czekają trzy szczegółowo wykonane mikrolaleczki: disnejowskie księżniczki Elsa i Anna oraz Kristoff. Jest tam także figurka LEGO Olafa. Dzięki tym elementom oraz pobudzającym wyobraźnię fragmentom doskonale znanego świata mali fani nie będą mieć problemu z rozpoczęciem zabawy.

Przenośna zabawka podróżna z mikroświatem, którą zabierzesz wszędzie. Książka ma ok. 23 cm szerokości, 12 cm grubości i 8 cm wysokości, więc nadaje się do zabrania w podróż i z pewnością przyciągnie poszukiwaczy nowych przygód.

Ilość elementów: 133

Wiek: 5+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Princess


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.