LEGO Disney Princess Królewska karoca Aurory 43173
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Disney Princess Królewska karoca Aurory 43173

Marka: Lego
Kod produktu: 43173
Dostępność: Brak
Cena: 47.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO Disney Princess Królewska karoca Aurory 43173LEGO Disney Princess Królewska karoca Aurory 43173LEGO Disney Princess Królewska karoca Aurory 43173

Opis

Uroczy zestaw LEGO® ǀ Disney 43173 Królewska karoca Aurory zaprasza na wspólne przygody wszystkich fanów filmowej księżniczki i jej zaprzyjaźnionej sowy. Znajdziesz w nim wspaniałą biało-różową karocę z przezroczystym dachem, stolik oraz tort i świeczkę. Wspaniała zabawa i świętowanie z wcielaniem się w postacie Ten śliczny zestaw zainspiruje dzieci do kreatywnej zabawy w odgrywanie ról. Zestawem można bawić się niezależnie lub łączyć go z innymi zestawami LEGO ǀ Disney, aby emocji i możliwości było jeszcze więcej. Do tego świetnie nadaje się on na prezent gwiazdkowy lub urodzinowy dla każdego małego fana księżniczek Disneya. Łatwa zabawa ulubionymi postaciami i akcesoriami W tym zestawie Disney Princess na dzieciaki czeka minilaleczka Aurora oraz figurka LEGO sowy, więc zabawa może się rozpocząć natychmiast! Jest tam również kilka inspirujących elementów, które pobudzą wyobraźnię dzieci i zachęcą je do samodzielnego wymyślania rozrywek i przygód.

Mały, ale fajny i gotowy do zabawy. Karoca ma ok. 5 cm wysokości, 10 cm długości i 5 cm szerokości, a więc doskonale nadaje się do pomysłowej zabawy i odgrywania historyjek z podziałem na role.

Ilość elementów: 62

Wiek: 5+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Princess


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.