LEGO PRINCESS Czarodziejski Wieczór Kopciuszka 41146
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO PRINCESS Czarodziejski Wieczór Kopciuszka 41146

Marka: Lego
Kod produktu: 41146
Dostępność: Brak
Cena: 145.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO PRINCESS Czarodziejski Wieczór Kopciuszka 41146LEGO PRINCESS Czarodziejski Wieczór Kopciuszka 41146

Opis

Posprzątaj dom z Kopciuszkiem z serii Disney Princess™ oraz jej zaprzyjaźnioną myszką i odkryj zaproszenie na bal w pałacu! Wróżka, matka chrzestna Kopciuszka, już czeka przed domem z piękną karetą zaprzężoną w konia, którym można dojechać na bal. 
 W zestawie dwie minilaleczki z „Kopciuszka” Disneya: Kopciuszek z dwiema spódnicami do wyboru i wróżka, matka chrzestna Kopciuszka, a także dwie figurki zwierząt: koń i mysz. Zestaw zawiera karetę Kopciuszka, dwupoziomowy dom Kopciuszka i obrotowa podstawkę na jej suknie balowa.  W karecie Kopciuszka zmieszczą się dwie minifigurki, a jej dach można zdjąć, by łatwiej dostać się do środka. Powóz ma również otwierane drzwi i otwierana skrzynie.  Dom Kopciuszka ma otwierane drzwi i okna, kuchnie na parterze ze zlewem i stołem oraz miejsce do spania na pietrze.  Akcesoria: zaproszenie na bal, dwa klucze, magiczna różdzka, miotła, szczotka do włosów, nożyczki, talerz z jedzeniem i kawałek sera. Pomóż matce chrzestnej zamienić łachmany Kopciuszka w śliczną suknie balowa i odwieźć ja na bal w zaczarowanej karecie zaprzęgniętej w konia.
Kareta Kopciuszka ma ok. 11 cm wysokosci, 24 cm dlugosci i 7 cm szerokosci.  Dom Kopciuszka ma ok. 14 cm wysokosci, 11 cm szerokosci i 5 cm glebokosci.

Ilość elementów: 350

Wiek: 6-12

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Princess


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.