LEGO Disney Sklep z lodami Myszki Minnie 10773
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Disney Sklep z lodami Myszki Minnie 10773

Marka: Lego
Kod produktu: 10773
Dostępność: W magazynie
Cena: 76.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Disney Sklep z lodami Myszki Minnie 10773LEGO Disney Sklep z lodami Myszki Minnie 10773LEGO Disney Sklep z lodami Myszki Minnie 10773LEGO Disney Sklep z lodami Myszki Minnie 10773

Opis

Wesoły zestaw LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Sklep z lodami Myszki Minnie 10773 zachęca czterolatki i starsze dzieci do rozwijania umiejętności konstrukcyjnych. Zestaw oferuje mnóstwo edukacyjnych funkcji, które podczas zabawy pomogą dzieciakom rozwijać koncentrację, zdolność rozwiązywania problemów i nieustępliwość.Szybkie budowanie i natychmiastowa zabawaZestaw LEGO 4+ ze sklepem z lodami jest pełen elementów, dzięki którym dzieci świetnie się bawią. Każdy z woreczków w opakowaniu zawiera klocki potrzebne do zbudowania całego modelu, więc maluchy mogą szybko brać się do zabawy, a klocek startowy ułatwi im składanie zabawki.Świetna zabawa dla całej rodzinyZestawy 4+ to świetna okazja dla dorosłych do wspólnej zabawy w budowanie z dziećmi. W zestawie są proste instrukcje obrazkowe zrozumiałe nawet dla maluchów, które dopiero uczą się czytać. Skorzystać można również z funkcji Instructions PLUS dostępnej w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO. W tej aplikacji dzieci mogą zobaczyć krok po kroku cały proces budowania i zapisać swoje postępy, by wrócić do zabawy w dowolnym momencie.
Sklep z lodami ma ok. 13 cm wysokości i 8 cm szerokości, więc oferuje niezliczone możliwości zabawy. A ponieważ pasuje do wszystkich innych klocków LEGO®, wraz z rosnącymi umiejętnościami dzieci można rozszerzać go o dodatkowe elementy.

Ilość elementów: 100

Wiek: 4+
 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Princess


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.