LEGO Disney Remiza i wóz strażacki Myszki Miki i przyjaciół 10776
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Disney Remiza i wóz strażacki Myszki Miki i przyjaciół 10776

Marka: Lego
Kod produktu: 10776
Dostępność: W magazynie
Cena: 189.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Disney Remiza i wóz strażacki Myszki Miki i przyjaciół 10776LEGO Disney Remiza i wóz strażacki Myszki Miki i przyjaciół 10776LEGO Disney Remiza i wóz strażacki Myszki Miki i przyjaciół 10776LEGO Disney Remiza i wóz strażacki Myszki Miki i przyjaciół 10776

Opis

Zestaw LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Remiza i wóz strażacki Myszki Miki i przyjaciół (10776) pomoże maluchom rozwijać umiejętności konstrukcyjne podczas budowania i zabawy z przyjaciółmi. To szczegółowy zestaw przeznaczony dla czterolatków i starszych dzieci, którym spodoba się zabawa w strażaków z Myszką Miki Disneya i jego przyjaciółmi.Nauka budowaniaZestaw LEGO 4+ z remizą zawiera mnóstwo emocjonujących elementów i funkcji oraz dwa klocki startowe, które pomogą maluchom w budowaniu. Do tego każdy z woreczków w opakowaniu zawiera klocki potrzebne do zbudowania całego modelu i postaci, które dzieci mogą szybko zbudować i brać się do zabawy.Wspaniała zabawa dla całej rodzinyZestawy 4+ to doskonała okazja do wspólnej zabawy dorosłych z dziećmi. W zestawie są proste instrukcje obrazkowe zrozumiałe nawet dla maluchów, które dopiero uczą się czytać. Skorzystać można również z funkcji Instructions PLUS dostępnej w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO. W tej aplikacji dzieci mogą zobaczyć krok po kroku cały proces budowania i zapisać swoje postępy, by wrócić do zabawy w dowolnym momencie.
Remiza ma ok. 14 cm wysokości i 24 cm szerokości, więc oferuje długie godziny świetnej zabawy. A ponieważ zestaw pasuje do wszystkich innych klocków LEGO®, wraz z rosnącymi umiejętnościami dzieci można rozszerzać go o dodatkowe elementy.

Ilość elementów: 144

Wiek: 4+
 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Princess


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.