LEGO Disney Raya i smok Sisu 43184
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Disney Raya i smok Sisu 43184

Marka: Lego
Kod produktu: 43184
Dostępność: W magazynie
Cena: 110.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Disney Raya i smok Sisu 43184LEGO Disney Raya i smok Sisu 43184LEGO Disney Raya i smok Sisu 43184LEGO Disney Raya i smok Sisu 43184

Opis

Dołącz do Rayi z filmu Disneya by odnaleźć ostatniego smoka i ocalić Kumandrę! Zanim wyruszysz, poszukaj zaopatrzenia w pałacowej bramie. Co jest w tej drewnianej skrzyni? Zapakuj swoje znalezisko, zabierz mapę i wyrusz na swoją misję. Przed Tobą wodospad… czy można tam wejść? Wygląda tajemniczo i dość emocjonująco! Jak myślisz, co znajdziesz w środku?
Niecodzienny zestaw LEGO® ǀ Disney Raya i smok Sisu (43184) wypełniony jest emocjami i tajemnicami. Dwa modele i duża liczba akcesoriów zachęcają do wciągającej zabawy, a w budowaniu pomoże broszura z instrukcjami oraz cyfrowa funkcja Instructions PLUS dostępna w aplikacji Instrukcje budowania LEGO. Ten interaktywny przewodnik pozwoli nawet młodszym budowniczym poczuć się jak prawdziwi mistrzowie konstrukcji.Kreatywne możliwościDzieci mają zupełną dowolność w zabawie tym zestawem — mogą odtwarzać ulubione sceny z filmu lub wymyślać własne historyjki. Pomoże im w tym szczegółowy model pałacowej bramy z niewielkim ukrytym pomieszczeniem, otwierany wodospad, minilaleczka Raya oraz figurka LEGO smoczycy Sisu.Fajna nagrodaZbudowana z klocków zabawka ożyje dzięki wyobraźni dziecka i będzie niezwykłym prezentem, który zaimponuje wszystkim jego przyjaciołom. Model można też połączyć z zestawem LEGO ǀ Disney Raya i Pałac Serca (43181), by zbudować jeden ogromny pałac.

Piękna, ruchoma figurka smoczycy Sisu do zbudowania ma ok. 24 cm wysokości.

Ilość elementów: 216
Wiek: 6+

 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Princess


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.