LEGO Disney Raya i Pałac Serca 43181
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Disney Raya i Pałac Serca 43181

Marka: Lego
Kod produktu: 43181
Dostępność: W magazynie
Cena: 299.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Disney Raya i Pałac Serca 43181LEGO Disney Raya i Pałac Serca 43181LEGO Disney Raya i Pałac Serca 43181LEGO Disney Raya i Pałac Serca 43181LEGO Disney Raya i Pałac Serca 43181LEGO Disney Raya i Pałac Serca 43181

Opis

Zwiedź Pałac Serca razem z Rayą i jej przyjaciółmi z filmu Disneya „Raya i ostatni smok”. Zobacz! Ukryty pokój z mapą i ogrodem! Rankiem możesz pójść do jadalni i skosztować smakołyków, z jakich słynie Kumandra. Potem dołącz do Rayi, która wyrusza w podróż, by odnaleźć ostatniego smoka i ocalić Kumandrę. Tylko uważaj — na drodze stanie Ci zdolna, ale i wyrachowana Namaari z mieczem, która na każdym kroku rywalizuje z Rayą.

W zestawie LEGO® ǀ Disney Raya i Pałac Serca (43181) na fanów Disneya czekają niezwykłe przygody. W budowaniu pomoże broszura z instrukcjami oraz cyfrowa funkcja Instructions PLUS dostępna w aplikacji Instrukcje budowania LEGO. Ten interaktywny przewodnik pozwoli nawet młodszym budowniczym poczuć się jak prawdziwi mistrzowie konstrukcji.Atrakcyjne szczegółyPałac z klocków ma sześć pomieszczeń do zwiedzenia, w tym salę tronową, skarbiec i pokój ukryty za obracającą się ścianą. Dwie wieże po bokach pałacu można otworzyć i schować w nich broń Rayi i Namaari. Po otworzeniu środkowej wieży znajdziesz sypialnię ozdobioną portretami przyjaciół Rayi.Emocjonujące przygodyDo zabawy zapraszają dwie minilaleczki, Raya i Namaari, oraz dwie figurki LEGO: Tuk Tuk i Serlot Namaari. Całość będzie niepowtarzalnym prezentem świątecznym, a po połączeniu z zestawem LEGO ǀ Disney Raya i smok Sisu (43184) umożliwi zbudowanie jeszcze większego Pałacu Serca i przeżycie jeszcze wspanialszych przygód.
Szczegółowy model pałacu do złożenia z klocków ma ok. 24 cm wysokości, 28 cm szerokości i 16 cm głębokości

Ilość elementów: 610
Wiek: 7+

 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Princess


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.