LEGO Disney Princess Szkatułka na biżuterię Elsy 41168
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Disney Princess Szkatułka na biżuterię Elsy 41168

Marka: Lego
Kod produktu: 41168
Dostępność: Brak
Cena: 144.40 (zawiera podatek VAT)
LEGO Disney Princess Szkatułka na biżuterię Elsy 41168LEGO Disney Princess Szkatułka na biżuterię Elsy 41168LEGO Disney Princess Szkatułka na biżuterię Elsy 41168LEGO Disney Princess Szkatułka na biżuterię Elsy 41168LEGO Disney Princess Szkatułka na biżuterię Elsy 41168

Opis

Zestaw LEGO® l Disney Frozen II 41168 Szkatułka na biżuterię Elsy to idealny prezent dla miłośników filmów Disneya z serii „Kraina lodu”. Dekoracyjna szkatułka dla dzieci inspirowana jest wyglądem lodowego pałacu Elsy i ozdobiona płatkami śniegu. Obrotowe podstawki sprawiają, że Elsa i Nokk — mityczny duch wody — obracają się wokół własnej osi. Sama szufladka zamykana jest na zamek, dzięki czemu w środku można bezpiecznie przechowywać biżuterię czy inne drobiazgi. Lusterko z kolei pozwala od razu przymierzyć biżuterię.

• W zestawie minilaleczka Elsa i figurka LEGO® Nokka.
• Szkatułka na biżuterię Elsy z zamykaną szufladką, lustrem, funkcją obracania Elsy i Nokka oraz dwoma pierścionkami LEGO®.
• Bezpiecznie przechowuj ulubioną biżuterię w szufladzie zamykanej na zamek.
• Ta piękna skrzyneczka na drobiazgi idealnie sprawdzi się jako prezent świąteczny lub urodzinowy dla miłośników filmów Disneya z serii „Kraina lodu”.
• Postacie Disneya można zdjąć i dodać do swojej kolekcji minifigurek i minilaleczek LEGO® Disney.


• Model ma ok. 23 cm wysokości, 15 cm szerokości i 12 cm głębokości.

Ilość elementów: 300
Wiek: 6+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Princess


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.