LEGO Disney Kosmiczna rakieta Myszki Miki i Minnie 10774
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Disney Kosmiczna rakieta Myszki Miki i Minnie 10774

Marka: Lego
Kod produktu: 10774
Dostępność: W magazynie
Cena: 74.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Disney Kosmiczna rakieta Myszki Miki i Minnie 10774LEGO Disney Kosmiczna rakieta Myszki Miki i Minnie 10774LEGO Disney Kosmiczna rakieta Myszki Miki i Minnie 10774LEGO Disney Kosmiczna rakieta Myszki Miki i Minnie 10774

Opis

Zestaw LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Kosmiczna rakieta Myszki Miki i Minnie (10774) rozwinie wyobraźnię każdego malucha. W komplecie znajdziesz otwieraną rakietę i stację kosmiczną, dzięki którym czterolatki i starsze dzieci mogą dołączyć do kosmicznych przygód Myszki Miki i Minnie.Wesołe budowanie i zabawaKosmiczny zestaw LEGO 4+ jest pełen wesołych i edukacyjnych funkcji, dzięki którym dzieci świetnie się bawią. Każdy z woreczków w opakowaniu zawiera klocki potrzebne do zbudowania całego modelu, więc maluchy mogą szybko brać się do zabawy, a klocki startowe ułatwią im składanie zabawki.Rozrywka dla całej rodzinyZestawy 4+ to świetna okazja dla dorosłych do wspólnej zabawy w budowanie z dziećmi. W zestawie są proste instrukcje obrazkowe zrozumiałe nawet dla maluchów, które dopiero uczą się czytać. Skorzystać można również z funkcji Instructions PLUS dostępnej w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO. W tej aplikacji dzieci mogą zobaczyć krok po kroku cały proces budowania i zapisać swoje postępy, by wrócić do zabawy w dowolnym momencie.
Rakieta ma ok. 14 cm wysokości i 7 cm szerokości, a cały zestaw inspiruje do długiej zabawy. Modele pasują do wszystkich innych klocków LEGO®, więc z czasem można je poszerzać o dodatkowe elementy.

Ilość elementów: 88
 
Wiek: 4+
 
 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Princess


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.