LEGO Disney Farma Mikiego i Donalda 10775
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Disney Farma Mikiego i Donalda 10775

Marka: Lego
Kod produktu: 10775
Dostępność: W magazynie
Cena: 135.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Disney Farma Mikiego i Donalda 10775LEGO Disney Farma Mikiego i Donalda 10775LEGO Disney Farma Mikiego i Donalda 10775LEGO Disney Farma Mikiego i Donalda 10775

Opis

Zestaw LEGO® ǀ Disney Mickey and Friends Farma Mikiego i Donalda (10775) rozwinie pasje maluchów, a jego edukacyjne funkcje pomogą dzieciom wzmacniać koncentrację, zdolność rozwiązywania problemów oraz nieustępliwość. W zestawie znajdziesz stodołę, traktor i zwierzęta, w tym konia, na którym może jeździć minifigurka, oraz — po raz pierwszy — figurkę owcy LEGO System.Wesoła zabawaZestaw LEGO 4+ z farmą do zbudowania zawiera dwa klocki startowe, które ułatwiają dzieciom budowanie i zabawę. Do tego każdy z woreczków w opakowaniu zawiera klocki potrzebne do zbudowania całego modelu, więc dzieci mogą szybko brać się do zabawy.Kreatywna rozrywka dla całej rodzinyZestawy 4+ to świetna okazja dla dorosłych do wspólnej zabawy w budowanie z dziećmi. W zestawie są proste instrukcje obrazkowe — idealne dla maluchów, które dopiero uczą się czytać. Skorzystać można również z funkcji Instructions PLUS dostępnej w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO. W tej aplikacji dzieci mogą zobaczyć krok po kroku cały proces budowania i zapisać swoje postępy, by wrócić do zabawy w dowolnym momencie.
Ten sporych rozmiarów zestaw zawiera stodołę, która ma 13 cm wysokości i 12 cm szerokości. Ponieważ model pasuje do wszystkich innych klocków LEGO®, wraz ze zwiększającymi się umiejętnościami dzieci można go wzbogacać o dodatkowe elementy.

Ilość elementów: 118

Wiek: 4+


 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Princess


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.