LEGO Disney Świąteczna łódź Arielki 43191
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Disney Świąteczna łódź Arielki 43191

Marka: Lego
Kod produktu: 43191
Dostępność: W magazynie
Cena: 109.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Disney Świąteczna łódź Arielki 43191LEGO Disney Świąteczna łódź Arielki 43191LEGO Disney Świąteczna łódź Arielki 43191LEGO Disney Świąteczna łódź Arielki 43191LEGO Disney Świąteczna łódź Arielki 43191

Opis

Podaruj maluchom zestaw 4+ LEGO® ǀ Disney Świąteczna łódź Arielki (43191), by mogły ćwiczyć budowanie i wcielanie się w role. W pudełku czeka łódź, molo i podwodna scenka. Są tam też drukowane instrukcje, ale dzieci mogą skorzystać z instrukcji Instructions PLUS w aplikacji LEGO Building Instructions — podgląd modelu i wskazówki sprawią, że nawet maluchy poczują się jak mistrzowie konstrukcji! Jest w nim mnóstwo wciągających postaci i detali, które sprawią dzieciom mnóstwo frajdy. Każdy woreczek zawiera kompletny model, a podstawka łodzi jest częściowo ukończona — to klocek startowy, który ułatwia budowanie i pozwala szybko zacząć zabawę!Zabawa dla całej rodziny. Dzieci i dorośli mogą dołączyć do księżniczki Arielki, która z przyjaciółmi wybrała się w podróż z okazji swojego ślubu. 

Ślub księżniczki Arielki to okazja, którą trzeba uczcić, więc podnieś żagle! Pierwszym przystankiem będzie molo, by Arielka mogła się odświeżyć, a potem zatańczyć na obrotowym parkiecie z księciem Erikiem. Później wróć na królewską łódź i pomóż Maksowi dostać się na pokład. Umieść go bezpiecznie pod pokładem, a potem wróć na górę. Gdy łódź wyruszy na ekscytującą wyprawę, możesz posłuchać, jak Sebastian i Florek muzykują na dnie morza.

Zestaw z łodzią ma okoła 15 cm długości

Ilość elementów: 114

Wiek: 4+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Princess


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.