LEGO Creator Przygoda w promie kosmicznym 31117
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Creator Przygoda w promie kosmicznym 31117

Marka: Lego
Kod produktu: 31117
Dostępność: W magazynie
Cena: 189.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Creator Przygoda w promie kosmicznym 31117LEGO Creator Przygoda w promie kosmicznym 31117LEGO Creator Przygoda w promie kosmicznym 31117LEGO Creator Przygoda w promie kosmicznym 31117

Opis

Zestaw LEGO® Creator 3 w 1 Przygoda w promie kosmicznym (31117) gwarantuje emocjonujące przygody w przestrzeni międzygwiezdnej, które spodobają się każdemu dziecku. Prom ma otwierany kokpit z panelem sterowania, otwierane drzwi do ładowni, w której znajduje się wysuwane ramię z satelitą, a także chowane koła inspirujące do rewelacyjnej zabawy w odgrywanie ról.Zabawki LEGO, które oczarują młodych budowniczychZagorzali miłośnicy kosmosu mogą z tego zestawu LEGO Creator 3 w 1 złożyć trzy różne modele do zabawy. Główny model to prom kosmiczny, który można przebudować na rakietę lub lądownik księżycowy. W komplecie jest również minifigurka astronautki, która może podróżować każdym z trzech kosmicznych pojazdów.Dłuższa zabawa zestawami LEGO 3 w 1Zestawy LEGO Creator 3 w 1 oferują całe mnóstwo możliwości zabawy za sprawą trzech różnych modeli, które kryją się w każdym opakowaniu. Dzieci zachwyci budowanie i przebudowywanie bez końca tych zabawnych konstrukcji. Seria Creator 3 w 1 zachęca do twórczej zabawy różnorodnymi modelami, takimi jak szybkie samochody, fajne zwierzaki i pełne atrakcji budowle.
Prom kosmiczny ma ok. 12 cm wysokości, 28 cm długości i 19 cm szerokości — rozmiar idealny dla zabawki, którą pobawisz się w domu i zabierzesz do przyjaciół na wspólną zabawę.
• Prom kosmiczny ma wysuwane ramię z satelitą i chowane koła, rakieta — ciekawie wyglądające silniki, a lądownik księżycowy — odczepiany człon wznoszenia.

Ilość elementów: 486
 
Wiek: 8+
 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Creator


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.