LEGO City Transporter łodzi wyścigowej 60254
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO City Transporter łodzi wyścigowej 60254

Marka: Lego
Kod produktu: 60254
Dostępność: W magazynie
Niedostępny w: Kraków-Bronowicka,
Cena: 103.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO City Transporter łodzi wyścigowej 60254LEGO City Transporter łodzi wyścigowej 60254LEGO City Transporter łodzi wyścigowej 60254

Opis

Wszystko jest czadowe w zestawie LEGO® City Transporter łodzi wyścigowej (60254) zawierającym mocny transporter i aerodynamiczną, odrzutową łódkę wyścigową, która naprawdę unosi się na wodzie. Do tego minifigurki kierowcy transportera i sternika ekstremalnej łodzi wyścigowej — jest tu wszystko, czego potrzeba do niezapomnianego wyścigu! Dzieciom spodoba się budowanie pływającej łódki Zestaw zawiera proste instrukcje budowania oraz funkcję Instructions PLUS, którą można znaleźć w bezpłatnej aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety. Dzięki tym interaktywnym instrukcjom z możliwością powiększania i obracania modelu budowanie z klocków LEGO to prawdziwa bułka z masłem. LEGO City — fajne zabawki dla dzieci Zestawy z serii LEGO City Superpojazdy pobudzają wyobraźnię dzieci pełnymi funkcji zabawkami przedstawiającymi pojazdy, które poruszają się po lądzie, po wodzie i w powietrzu. Realistyczne modele pomagają dzieciom poznawać różne pojazdy oraz wymyślać historyjki i scenariusze zabawy odzwierciedlające prawdziwe życie w mieście w wesoły i pomysłowy sposób.

Zbudowany transporter z łodzią ma ok. 9 cm wysokości, 36 cm długości i 6 cm szerokości, a sama łódź — 6 cm wysokości, 24 cm długości i 6 cm szerokości.

Ilość elementów: 238

Wiek: 5+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO City


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.