LEGO City Helikopter strażacki leci na ratunek 60248
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO City Helikopter strażacki leci na ratunek 60248

Marka: Lego
Kod produktu: 60248
Dostępność: W magazynie
Niedostępny w: Kraków-Bronowicka,
Cena: 84.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO City Helikopter strażacki leci na ratunek 60248LEGO City Helikopter strażacki leci na ratunek 60248LEGO City Helikopter strażacki leci na ratunek 60248

Opis

LEGO® City Helikopter strażacki leci na ratunek (60248) to świetny zestaw konstrukcyjny dla dzieci, które uwielbiają pełną akcji zabawę. W pudełku znajduje się latający helikopter z napędem na linkę oraz szybki quad i scena z pożarem. Dzieci mogą odgrywać role trzech minifigurek: pracownika budowy w imponującej masce spawalniczej, pilota helikoptera strażackiego i bohaterskiej komendant straży pożarnej z serialu telewizyjnego LEGO City Frei McCloud. Fajne zabawki konstrukcyjne dla dzieci Szukasz prezentu na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji? Ta zabawka z pewnością przypadnie do gustu dzieciom, które uwielbiają pełną akcji zabawę. Przejrzyste instrukcje budowania pozwolą nawet początkującym konstruktorom LEGO natychmiast zanurzyć się we wciągający świat samodzielnej zabawy w budowanie, odgrywanie ról i wystrzeliwanie w powietrze strażackiego helikoptera z napędem na linkę (nowość na styczeń 2020 r.). Zestawy strażackie LEGO City Zestawy strażackie LEGO City zawierająszeroką gamę wypełnionych funkcjami budynków, realistycznych pojazdów i ciekawych postaci, które pomagają dzieciom naprawdę puścić wodze fantazji.

Po zbudowaniu helikopter z napędem na linkę ma ok. 6 cm wysokości, 19 cm długości i 12 cm szerokości, a quad ma ok. 4 cm wysokości, 8 cm długości i 4 cm szerokości.

Ilość elementów: 93

Wiek: 5+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO City


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.