LEGO City Napad z monster truckiem 60245
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO City Napad z monster truckiem 60245

Marka: Lego
Kod produktu: 60245
Dostępność: Brak
Cena: 184.90 (zawiera podatek VAT)
LEGO City Napad z monster truckiem 60245LEGO City Napad z monster truckiem 60245LEGO City Napad z monster truckiem 60245

Opis

Młodzi bohaterowie i fani czadowego serialu telewizyjnego LEGO® City zachwycą się zestawem LEGO® City Napad z monster truckiem (60245), w którym znajdą odważnego policjanta Toma Bennetta i notoryczną przestępczynię Big Betty. Przejrzyste instrukcje budowania pozwolą nawet początkującym konstruktorom LEGO poczuć radość ze złożenia modelu i zabawy nim. Zabawka z mnóstwem ciekawych funkcji Szukasz zabawki z mnóstwem funkcji, które spodobają się dzieciom? W tym zestawie atrakcji nie brakuje. Cztery minifigurki, monster truck wyposażony w wielki magnes do rabowania banków, budynek banku z magnetycznym sejfem i policyjna furgonetka obserwacyjna — jest tu wszystko, czego potrzeba do świetnej zabawy. Zestaw konstrukcyjny dla dzieci Zestawy policyjne LEGO City oferują niezliczone możliwości swobodnej zabawy w odgrywanie ról. Szeroka gama realistycznych pojazdów, szczegółowe budynki i ciekawe postacie pomagają dzieciom wymyślać realistyczne scenariusze zabawy odzwierciedlające prawdziweżycie w mieście w wesoły i pomysłowy sposób.

Monster truck po zbudowaniu ma ok. 8 cm wysokości, 17 cm długości i 9 cm szerokości, a furgonetka policyjna — ok. 8 cm wysokości, 12 cm długości i 6 cm szerokości.

Ilość elemenów: 362

Wiek: 5+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO City


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.