LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243

Marka: Lego
Kod produktu: 60243
Dostępność: W magazynie
Cena: 101.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243

Opis

Zestaw LEGO® City Pościg helikopterem policyjnym (60243) z policyjnym helikopterem wyposażonym w działający magnes na łańcuchu przypadnie do gustu dzieciom uwielbiającym odgrywanie ról. Młodzi stróżowie prawa mogą pomóc bohaterowi serialu telewizyjnego LEGO City Samowi Grizzledowi bronić miasta przed zawodowym złodziejaszkiem Snakiem Rattlerem. A dzięki ciężarówce przestępców, motocyklowi i quadowi policyjnemu zabawa może przebiegać naprawdę dynamicznie! Fajny zestaw dla dzieci W pudełku znajdziesz instrukcje budowania tego zestawu LEGO City. Możesz też skorzystać z internetowej funkcji Instructions PLUS, którą znajdziesz w aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety. To interaktywne instrukcje budowania z praktycznymi narzędziami do powiększania i obracania modelu, które pomogą szybko przemienić nowicjuszy w mistrzów konstrukcji. Realistyczne przygody z odgrywaniem ról Zestawy policyjne LEGO City to okazja do budowania z klocków i zabawy modelami oraz postaciami, które w pomysłowy sposób przedstawiają życie w prawdziwym mieście.

Helikopter Sama Grizzleda po zbudowaniu ma ok. 11 cm wysokości, 30 cm długości i 26 cm szerokości, a ciężarówka Snake'a Rattlera — ok. 5 cm wysokości, 10 cm długości i 5 cm szerokości.

Ilość elementów: 212

Wiek: 5+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO City


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.