LEGO City Policja specjalna i zatrzymanie w latarni morskiej 60274
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO City Policja specjalna i zatrzymanie w latarni morskiej 60274

Marka: Lego
Kod produktu: 60274
Dostępność: W magazynie
Niedostępny w: , Katowice
Cena: 79.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO City Policja specjalna i zatrzymanie w latarni morskiej 60274LEGO City Policja specjalna i zatrzymanie w latarni morskiej 60274LEGO City Policja specjalna i zatrzymanie w latarni morskiej 60274LEGO City Policja specjalna i zatrzymanie w latarni morskiej 60274LEGO City Policja specjalna i zatrzymanie w latarni morskiej 60274

Opis

Zestaw LEGO® City Zatrzymanie w latarni morskiej (60274) z zabawkową latarnią, policyjnym helikopterem zwiadowczym i prowizoryczną tratwą na pewno spodoba się dzieciom uwielbiającym odgrywanie ról. Postacie z serialu LEGO — Rooky Partnur i złodziejaszek Vito — oraz kłapiący szczękami rekin sprawiają, że zestaw jest doskonały do ekscytującej zabawy pełnej przygód! Fajny zestaw dla dzieci W pudełku znajdziesz instrukcje budowania tego zestawu LEGO City. Możesz też skorzystać z internetowej funkcji Instructions PLUS, którą znajdziesz w bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions na smartfony i tablety. To interaktywne instrukcje budowania z praktycznymi narzędziami do powiększania i obracania modelu, które pomogą szybko przemienić nowicjuszy w mistrzów konstrukcji. Realistyczne przygody z odgrywaniem ról Zestawy z policją specjalną LEGO City to okazja do budowania z klocków oraz zabawy świetnymi pojazdami i ciekawymi postaciami, które w pomysłowy sposób przedstawiają rzeczywistość.
Latarnia morska po zbudowaniu ma ok. 14 cm wysokości, 9 cm szerokości i 4 cm głębokości, a helikopter Rooky Partnur — ok. 9 cm wysokości, 21 cm długości i 16 cm szerokości.

Ilość elementów: 189

Wiek: 5+

 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO City


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.