LEGO City Obóz ratowników dzikich zwierząt 60307
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO City Obóz ratowników dzikich zwierząt 60307

Marka: Lego
Kod produktu: 60307
Dostępność: W magazynie
Niedostępny w: Kraków-Bronowicka
Cena: 444.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO City Obóz ratowników dzikich zwierząt 60307LEGO City Obóz ratowników dzikich zwierząt 60307LEGO City Obóz ratowników dzikich zwierząt 60307LEGO City Obóz ratowników dzikich zwierząt 60307LEGO City Obóz ratowników dzikich zwierząt 60307LEGO City Obóz ratowników dzikich zwierząt 60307

Opis

Zestaw LEGO® City Obóz ratowników dzikich zwierząt (60307) jest bogaty w ciekawe funkcje. Dzieci znajdą w nim dobrze wyposażony obóz z domkiem na drzewie i wieżą obserwacyjną, a także pływający ponton, mobilne laboratorium badawcze, motocykl i samolot. W komplecie jest też sześć minifigurek, w tym znany z serialu LEGO City Sleet, jak również figurki słonia, lwa, lwicy, lwiątka, orła i małpy — konstruktorzy mogą więc liczyć na ekscytujące przygody z udziałem dzikich zwierząt.Zabawa w budowanie dla dzieci w wieku od 6 latDo tego zestawu konstrukcyjnego LEGO City są dołączone proste instrukcje budowania, a dodatkowo możesz pobrać instrukcje Instructions PLUS dostępne w darmowej aplikacji LEGO Building Instructions na smartfony i tablety. Ten interaktywny poradnik budowania pozwala przybliżać, obracać i wizualizować model, więc młodzi konstruktorzy LEGO staną się mistrzami łączenia klocków!Zabawki, które pobudzają wyobraźnięZestawy LEGO City z dzikimi zwierzętami są pełne dobrze znanych zwierząt, realistycznych scenerii, odlotowych pojazdów i inspirujących postaci. Zachęcają dzieci do kreatywnej, wzorowanej na prawdziwych wydarzeniach zabawy w odgrywanie ról.
Obóz ratowników dzikich zwierząt z domkiem na drzewie po zbudowaniu ma ok. 16 cm wysokości, 26 cm szerokości i 20 cm głębokości.

Ilość elementów: 503

Wiek: 6+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO City


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.