LEGO City Na ratunek dzikim zwierzętom 60302
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO City Na ratunek dzikim zwierzętom 60302

Marka: Lego
Kod produktu: 60302
Dostępność: W magazynie
Cena: 339.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO City Na ratunek dzikim zwierzętom 60302LEGO City Na ratunek dzikim zwierzętom 60302LEGO City Na ratunek dzikim zwierzętom 60302LEGO City Na ratunek dzikim zwierzętom 60302LEGO City Na ratunek dzikim zwierzętom 60302LEGO City Na ratunek dzikim zwierzętom 60302LEGO City Na ratunek dzikim zwierzętom 60302

Opis

Wielomodelowy zestaw LEGO® City Na ratunek zwierzętom (60302) zawiera mnóstwo niezwykłych funkcji, w tym odlotowy helikopter z wyciągarką, pojazd gąsienicowy, scenerię imitującą sawannę z funkcją osuwiska oraz polową klinikę weterynaryjną. W komplecie są też zabawkowe słonie, krokodyle, małpa i zespół ratowników, więc dzieci mogą liczyć na wiele godzin nieograniczonej zabawy w ratowanie zwierząt.Świetna zabawa w budowanie dla dzieci w wieku od 6 latDo tego zestawu konstrukcyjnego LEGO City są dołączone proste instrukcje budowania, a dodatkowo możesz pobrać instrukcje Instructions PLUS dostępne w darmowej aplikacji LEGO Building Instructions na smartfony i tablety. Ten interaktywny poradnik budowania pozwala przybliżać, obracać i wizualizować model, więc młodzi konstruktorzy LEGO szybko staną się mistrzami łączenia klocków!Dzieci w samym środku akcjiZestawy LEGO City z dzikimi zwierzętami zawierają dobrze znane zwierzaki, realistyczne scenerie, szczegółowe pojazdy i inspirujące postacie, które zachęcają do kreatywnej zabawy. Dzieci mają okazję zostać bohaterami życia codziennego podczas odgrywania ciekawych historii i scenek inspirowanych rzeczywistością.
Helikopter z wyciągarką z zestawu LEGO® City Na ratunek dzikim zwierzętom ma ok. 12 cm wysokości, 35 cm długości i 31 cm szerokości.

Ilość elementow: 525

Wiek:  6+
 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO City


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.