LEGO CITY Aresztowanie na autostradzie 60242
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO CITY Aresztowanie na autostradzie 60242

Marka: Lego
Kod produktu: 60242
Dostępność: W magazynie
Niedostępny w: Kraków-Bronowicka,
Cena: 69.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO CITY Aresztowanie na autostradzie 60242LEGO CITY Aresztowanie na autostradzie 60242LEGO CITY Aresztowanie na autostradzie 60242

Opis

Dwa fajne samochodziki oraz minifigurki bohatera LEGO® City Duke’a DeTaina i notorycznego przestępcy Vita zawarte w zestawie konstrukcyjnym LEGO® City Aresztowanie na autostradzie (60242) zachęcają do emocjonujących pościgów samochodowych. Zabawka świetnie nadaje się na prezent dla dzieci, które uwielbiają pełną akcji zabawę w odgrywanie ról oraz dla miłośników czadowego serialu telewizyjnego LEGO City. Świetny zestaw do budowania dla dzieci Zestaw zawiera proste instrukcje budowania oraz funkcję Instructions PLUS, którą można znaleźć w bezpłatnej aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety. To interaktywne instrukcje budowania z praktycznymi narzędziami do powiększania i obracania modelu, które pomogą szybko przemienić nowicjuszy w mistrzów konstrukcji. Witaj w mieście LEGO City Zestawy policyjne do budowania i zabawy są częścią świata LEGO City. Dzieci uwielbiają tworzyć emocjonujące scenariusze zabawy z modelami i postaciami, które w pomysłowy sposób przedstawiają prawdziwe życie.

Radiowóz Duke'a po zbudowaniu ma ok. 4 cm wysokości, 12 cm długości i 5 cm szerokości, a kabriolet Vita — ok. 3 cm wysokości, 11 cm długości i 5 cm szerokości.

ILOŚĆ ELEMENTÓW: 185

WIEK: 5+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO City


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.