THE LEGO Batman Movie Włamanie do Jaskini Batmana 70909
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

THE LEGO Batman Movie Włamanie do Jaskini Batmana 70909

Marka: Lego
Kod produktu: 70909
Dostępność: Brak
Odbiór w punkcie
Cena: 397.00 (zawiera podatek VAT)
THE LEGO Batman Movie Włamanie do Jaskini Batmana 70909THE LEGO Batman Movie Włamanie do Jaskini Batmana 70909THE LEGO Batman Movie Włamanie do Jaskini Batmana 70909THE LEGO Batman Movie Włamanie do Jaskini Batmana 70909

Opis

Odeprzyj atak Pingwina na Jaskinię Batmana w zestawie LEGO® BATMAN: FILM Włamanie do Jaskini Batmana. Niezwykle szczegółowy model Jaskini Batmana zawiera obrotową komorę, w której Bruce Wayne™ „zamienia się” w Batmana™, obrotowe centrum kontroli z Batkomputerem, wieloma ekranami i podnoszoną platformą oraz więzienie z wybuchającą ścianą, przez którą można uciec. Jaskinia ma też obrotową garderobę z różnymi kostiumami dla minifigurki Batmana, takimi jak podwodny kostium, kostium z plecakiem i kostium gniewnego Batmana. Zabawa jest jeszcze lepsza dzięki sprężynowym działkom na Batłodzi oraz dwóm miotaczom klocków i rakietom, w które wyposażony jest pojazd Pingwina.
Zestaw zawiera cztery minifigurki: Batman™, Pingwin™, Bruce Wayne™ i Alfred Pennyworth™, oraz dwie figurki pingwinich pachołków z robotycznymi ramionami.
Jaskinia Batmana zawiera obrotową komorę transformacyjną, podnoszone i obrotowe centrum kontroli z Batkomputerem w kształcie nietoperza i kilkoma ekranami, obrotowe krzesło, podnoszoną platformę, dwie szafki na Batarangi oraz płytkę z logo Batmana™, więzienie z wybuchającą ścianą, przez którą można uciec, oraz obrotową garderobę z trzema różnymi kostiumami (korpusami do minifigurki) dla Batmana.

Wymiary jaskini Batmana: ok. 21 cm wysokości, 40 cm szerokości i 20 cm głębokości.
Wymiary łodzi Batmana: ok. 6 cm wysokości, 20 cm długości i 12 cm szerokości.
Wymiary łodzi: ok. 9 cm wysokości, 12 cm długości i 10 cm szerokości.

Ilość elementów: 1047

Wiek: 8-14
 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Batman Movie


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.