LEGO Art Iron Man z wytwórni Marvel Studios 31199
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Art Iron Man z wytwórni Marvel Studios 31199

Marka: Lego
Kod produktu: 31199
Dostępność: W magazynie
Niedostępny w: Kraków-Bronowicka
Cena: 478.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Art Iron Man z wytwórni Marvel Studios 31199LEGO Art Iron Man z wytwórni Marvel Studios 31199LEGO Art Iron Man z wytwórni Marvel Studios 31199LEGO Art Iron Man z wytwórni Marvel Studios 31199

Opis

Jeżeli uwielbiasz superbohaterów, mamy coś w sam raz dla Ciebie. Ucieknij na chwilę od codzienności i zbuduj jeden z trzech portretów przedstawiających kultowe zbroje Iron Mana dzięki zestawowi LEGO® Art 31199 Iron Man z wytwórni Marvel Studios. Zbuduj szczegółowy portret Iron Mana w jednej z trzech zbroi: MARK III, HULKBUSTER MARK I oraz MARK LXXXV. Jeżeli szukasz większego wyzwania, kup trzy zestawy i połącz je w jeden wspaniały portret Iron Mana. Podczas budowania z klocków LEGO możesz posłuchać dołączonej ścieżki dźwiękowej dołączonej do zestawu, dzięki której poznasz wiele historii oraz ciekawostek na jego temat. Zwieńcz projekt płytką z napisem „Marvel Studios”, a następnie powieś model na ścianie lub postaw na półce.
Nie musisz mieć zdolności artystycznych ani wielkiej kolekcji modeli LEGO, aby czerpać satysfakcję z budowania tego obrazu. Ten zestaw LEGO Art jest częścią kolekcji zestawów konstrukcyjnych poświęconych muzyce, sztuce, projektowaniu i architekturze, które stanowią doskonały prezent dla osób rozglądających się za nowym projektem — takich jak Ty.
Powierzchnia tego zestawu LEGO® Art 3 w 1 wynosi ok. 40 cm kwadratowych.

Ilość elementów: 3167
Wiek: 18+
 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Art


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.