LEGO Architecture Trafalgar Square 21045
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Architecture Trafalgar Square 21045

Marka: Lego
Kod produktu: 21045
Dostępność: W magazynie
Cena: 279.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Architecture Trafalgar Square 21045LEGO Architecture Trafalgar Square 21045LEGO Architecture Trafalgar Square 21045LEGO Architecture Trafalgar Square 21045

Opis

Sięgnij po klocki LEGO® i zbuduj model jednego z najsłynniejszych placów świata. Znajdujący się w centrum Londynu Trafalgar Square został nazwany na cześć Lorda Horatio Nelsona, który odniósł zwycięstwo nad flotą Napoleona w bitwie pod Trafalgarem w 1805 r. Obecnie plac jest popularną atrakcją turystyczną, a także częstym miejscem spotkań politycznych i innych wydarzeń. Ta szczegółowa interpretacja z klocków LEGO przedstawia budynek National Gallery z charakterystyczną kopułą i fasadą kolumnową, kolumnę Nelsona z czterema lwami po bokach, słynne fontanny i cztery cokoły z rzeźbami. Sekcje z tyłu National Gallery można zdjąć, by zajrzeć do szczegółowego wnętrza, w którym znajduje się zbudowana z klocków rzeźba i obrazy. Całości dopełniają drzewa na obrzeżu modelu, misterne latarnie i fragment ulicy z dwoma londyńskimi autobusami oraz dwiema czarnymi taksówkami. Wszystko razem doskonale oddaje atmosferę tego wspaniałego miejsca w jednym z najbardziej dynamicznych miast świata.

Dołączona do zestawu broszura zawiera informacje o architekturze i historii każdej z budowli. Można w niej też znaleźć informacje o historii Trafalgar Square wraz z opisem architektonicznego dziedzictwa tego placu. (Tylko w języku angielskim. Tekst w pozostałych językach można pobrać ze strony LEGO.pl/architecture).
W komplecie dekoracyjna plakietka z nazwą Trafalgar Square.
Seria LEGO® Architecture, stworzona dla miłośników podróży, architektury, historii i projektowania, oddaje hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO.

Wymiary: ok. 12 cm wysokości, 24 cm szerokości i 20 cm głębokości.

Ilość elementów: 1197
Wiek: 12+

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Architecture


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.