LEGO Architecture Tadż Mahal 21056
NowośćNowa DostawaBestsellerPolecamy

LEGO Architecture Tadż Mahal 21056

Marka: Lego
Kod produktu: 21056
Dostępność: W magazynie
Cena: 379.90 (zawiera podatek VAT)
Ilość:   - LUB -
Zamów przez telefon!
721 011 110 - Kraków
LEGO Architecture Tadż Mahal 21056LEGO Architecture Tadż Mahal 21056LEGO Architecture Tadż Mahal 21056LEGO Architecture Tadż Mahal 21056LEGO Architecture Tadż Mahal 21056

Opis

Zestaw LEGO® Architecture 21056 z kolekcji Landmarks to doskonała pozycja dla osób, które zwiedziły Tadż Mahal i szukają wyjątkowej pamiątki po wizycie w Indiach, ale też dla tych, którzy marzą o zobaczeniu tej budowli na własne oczy i tych, którzy lubią eleganckie budynki.Cudowne detaleTen inspirujący i praktyczny zestaw, który możesz budować w wolnym czasie, pozwoli Ci odtworzyć symbol wiecznej miłości i architektoniczny cud świata w stylu LEGO. Podziwiaj autentyczne detale, np. kryptę z grobowcami Mumtaz i Szahdżahana, komnatę centralną z dwoma cenotafami, monumentalne iwany, główną kopułę, cztery czatri i cztery smukłe minarety. Zwieńcz model klockiem LEGO z napisem „Taj Mahal”, aby stworzyć czarującą i zdumiewającą ozdobę każdego pomieszczenia.Wspaniały prezentTen zestaw jest częścią kolekcji wysokiej jakości zestawów LEGO dla dorosłych i doskonale sprawdzi się jako prezent dla konstruktorów takich jak Ty. Idealnie nadaje się na inspirujący upominek dla fanów LEGO i wszystkich osób, które interesują się Indiami, Tadż Mahal, podróżami lub architekturą.
Model do zbudowania ma ok. 20 cm wysokości, 23 cm szerokości i 23 cm głębokości, więc będzie imponującą ozdobą w każdym domu lub biurze.

Ilość elementów: 2022

Wiek: 18+


 

Produkty powiązane

Zobacz też inne klocki LEGO Architecture


Płatności elektroniczne obsługuje eCard S.A.